Szkolny Serwis Geograficzny

Archiwum - rok szkolny 2003/2004

 


Konkurs na kampanię edukacyjno-informacyjną

Uczniowie klas 1 G LO i 1 Technikum Elektrycznego wzięli udział w konkursie organizowanym przez Wydział Rolnictwa Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kozienicach na przygotowanie i przeprowadzenie kampanii edukacjno-informacyjnej dotyczącej gospodarki odpadami na terenie Powiatu Kozienickiego. Po opracowaniu ankiety i ulotki informacyjnej uczniowie obu klas wcielili się w role ankieterów. W ciągu 7 dni dokonali badania ankietowego w 33 miejscowościach z 5 gmin naszego powiatu. W sumie przeprowadzono ankiety w 1286 gospodarstwach domowych. Z niecierpliwością oczekujemy na oficjalne wyniki konkursu.


Mistrzostwa Polski w Nocnych Marszach na Orientację

Od 10 do 12 października gościliśmy w naszej szkole uczestników Mistrzostw Polski w Nocnych Marszach na Orientację. Przy niezbyt sprzyjającej pogodzie, na stracie pojawiło się tylko około 50 zawodników, ale za to z różnych regionów Polski (Warszawa, Gdańsk, Gliwice, Szczecin, Częstochowa, Poznań, Lublin).
W kategorii TS Mistrzami Polski zostali Marcin Krasuski i Jan Cegiełka z Warszawy, zaś w kategorii TJ zwycięzyły Anna Popławska i Joanna Cierzniakowska z Torunia.


Witaj Szkoło!

     Rozpoczął się wreszcie długo oczekiwany nowy rok szkolny. Całe dwa miesiące bez możliwości poszerzania horyzontów i zgłębiania wiedzy wszystkim dały się we znaki. Z tym większą ochotą wkraczamy w szkolne ławy.
     Szczególnie serdecznie witamy uczniów klas pierwszych. Niech nowa szkoła okaże się dla Was przyjazna i stworzy możliwości realizacji Waszych najambitniejszych planów.
     Wszystkich zapraszam do korzystania ze Szkolnego Serwisu Geograficznego oraz do pomocy w jego redagowaniu. Już w drugim tygodniu nauki ukaże się nowa krzyżówka.